MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Vampir Güçleri Taşına bilinir icat.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

GurkanGG

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi
Function sistemi ile hazırlanmış istediğiniz her yere kurabileceğiniz taşınabilinir sistem.

İstek karakter.

Ali: Kanka vampir karakteri olsun. uçabilir, yıldırım atabilir, insanları kazığa oturtur, ısırıp can çalar ve bide ultisi olsun.

Ve bende alinin bana verdiği karakteri yaptım şimdi 2 inci karakterimi sizlere göstereceğim umarım beğenirsiniz. Videolu anlatım için Tıklayın.

Vampir Karakter bilgileri:
Adı: Vampir (yani istediğiniz ismi verebilirsiniz ali bir isim koymadı)

Yaşı: 500 ün üzerinde (ali yine yaş söylemediği için siz rp de istediğiniz ismi ve yaşı kullanın)
Mevkisi: Savaşçı (Sistemin sonunda karakter bittikten sonra fark ettim ki bu karakter savaşçı bir karakter.)

Vampir güçleri:
166

Bu sistemi indirdiğiniz anda 2 adet menü çıkıyor karşınıza sağ taraftaki puan tablosu ve "TAB" Tuşuna basınca görünende mananız.
167
168

Puan toplamak için mob öldürmeniz gerekir.
169
170

3000 puan toplarsanız kızıltaş bloğunu çalışma masasının üzerine atarak vampir güçlerini kazanabilirsiniz.
171
172
173
174
175

5 adet gücünüz bulunuyor. Bu itemleri "Q" harfine basarak kullana bilirsiniz.
176
177
178

Havai fişeğini atarsanız kanatlar gelir. Sonrasında süzülürken havai fişeğine sağ tıklamanız yeter.
179
180

Alaz çubuğunu yere atın ve vampirin güçlü yıldırımları bırakın alaz çubuğunu bulsun.
181

182

Kazığa oturtma. Yakındaki canavarları hedefleyip bir bir kazığa oturtur.
183

Ve en son özeliği ultisi karakteri 10 saniyeliğine ölümsüz yapar ve etrafına yıldırımlar çarptırır.

Eksta olarakta karakter zehirlenmiyor böylece çürük et veya örümcek gözü yiyebilirsiniz. Sistemi kurmayı biliyorsanız indire bilirsiniz.

C

Calientesmo

Guest
Konu tasarımı çok da hoş değil ama tanıttığın şey harika, iyi forumlar.

C

Celil

Guest
Ellerine sağlık, command block üzerinde başarılı çalışmalar yapıyorsun bize de tebrik etmek düşer.

M

Maddoger

Guest
Konu tasarımını beğenmedim açıkçası.Fakat yaptığın sistemi harika buldum.Gelişmen dileğiyle iyi forumlar.