MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Paylaşım SKRIPT | Tamir Skripti (Repair Skripti) | GUİ'li (Menülü) | Bir kısmı için ESSENTIALS gereklidir. | Kolay ama kullanılabilir. | Maksan

maksan

Konu Sahibi
TAMİR SKRİPTİ
Essentials'ta böyle bir özelliğin var olduğunun
farkında olduğumu belirtmek isterim.
Sadece kendimi geliştirmek ve aynı zamanda arayan
kişilere yardımcı olmak açısından yazdım ve şimdi de paylaşıyorum.

Kullanım:
/tamir
/tamir el
/tamir herşey
NOT: /tamir ile direk menüye erişebilirsiniz.

Nedir?
  • Ücreti ayarlanılabilir şekli ile tamir skriptidir.
  • 2 Seçenek mevcuttur, eli tamir etmek ve her şeyi tamir etmek
  • Yanlışlıkla tamir edip para kaybetmemek için emin misiniz? kısmı koyulmuştur.

VİDEO (AÇIKLAYICI)

Kanalımı ziyaret ederek videoları incelerseniz çok mutlu olurum.
Teşekkürler.

KOD
Kod:
command /tamiretbymaksan [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is "el":  
            if player's money is greater than or equal to 50000:
                remove 50000 from player's balance
                repair tool
                send "&8[&6&lTamir&8] &aBaşarılı! &eElinizdeki eşya başarıyla tamir edilmiştir." to player          
            else:
                send "&8[&6&lTamir&8] &cHesabınızdaki para &cile bunu karşılamıyorsunuz." to player
        if arg-1 is "herşey":
            if player's money is greater than or equal to 300000:
                remove 300000 from player's balance
                execute player command "repair all"
            else:
                send "&8[&6&lTamir&8] &cHesabınızdaki para &cile bunu karşılamıyorsunuz." to player  
        if arg-1 is not "herşey" or "el":
            execute player command "tamir"
command /tamir [<text>]:
    aliases: /tamirmenüsü, /tamiret
    trigger:
        if arg-1 is not "el" or "herşey":  
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nTamir Menüsü" to player
            make gui slot 12 of player with glowing anvil named "&6&lElimdeki eşyayı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Elinizdeki eşyanın tamir edilmesini sağlar.||&7Elinizde hiçbir şey olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a50.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir el"
            make gui slot 14 of player with glowing anvil named "&6&lTüm eşyalarımı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Tüm eşyalarınızın tamir edilmesini sağlar.||&7Envanterinizde eşya olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a300.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir herşey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lMenüye Dön" to run player command "menü"
            make gui slot 4 of player with glowing 384 named "&6&lTamir Sistemi" with lore "&7Sahip: &7Maksan" to nothing
        if arg-1 is "el":
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nEmin misiniz?" to player
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan el"
            make gui slot 14 of player with 159:14 named "&4&lHayır vazgeçtim." to close
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lGeriye Dön" to run player command "tamir"
            make gui slot 4 of player with glowing anvil named "&6&lEmin misiniz?" with lore "&7Tamir ediliyor..." to nothing
        if arg-1 is "herşey":
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nEmin misiniz?" to player
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan herşey"
            make gui slot 14 of player with 159:14 named "&4&lHayır vazgeçtim." to close
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lGeriye Dön" to run player command "tamir"
            make gui slot 4 of player with glowing anvil named "&6&lEmin misiniz?" with lore "&7Tamir ediliyor..." to nothing
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nTamir Menüsü":
        cancel event
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nEmin misiniz?":
        cancel event

Kreof

Reaven Team; minecraft hizmetleri
Menü açılması için bildiğim kadarıyla deluxemenus veyahut chestcommands ile o menünün ayarlanması gerekmiyormu?

Güzel bir paylaşım olmuş gerekli addonlar yazılsaydı daha güzel olurdu.
Menü açılması için TuSKe gerekir.
Başarılar, İyi forumlar.

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Büyük ihitmal sunucumda kullanacağım harika .

Başarılı bir skript olmuş eline sağlık. Fakat addonları belirtsen daha yararlı olabilir :)

menülü olan kısmını kaldırdım ama money kısmı hata veriyor doğru yazdığınızdan emin misiniz skripti tabelaya sap tıklayınca tamir etmek için yapacaktım money kısmı hata veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17.6 KB · Görüntüleme: 59