MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı
C

Celil

Guest
Konu Sahibi
534

Metin2, 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore'de yayınlanan MMORPG oyunudur.
Oyunun konusu üç büyük imparatorluğun savaşıdır.
Oyundaki amaç ise etrafta bulunan canavarları, metin taşlarını keserek ve savaşarak kendini geliştirmektir.

Bu imparatorluklar :
Shinsoo-İmparatorluğu (Kırmızı Bayrak) : Oyunun güney kısmında yer alan imparatorluktur.
Chunjo-İmparatorluğu (Sarı Bayrak) : Oyunun batı kısmında yer alan imparatorluktur.
Jinno-İmparatorluğu (Mavi Bayrak) : Oyunun doğu kısmında yer alan imparatorluktur.

Oyuna girdikten sonra karakter seçme mevcut.
Bu karakterler :
535

Savaşçı
Becerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. Güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarından ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar. Seçtikleri özelliğe göre çift el silahlarıyla rakiplerini yıkıma uğratabilir veya kılıç ve kalkanlarını beceriyle kullanarak kendilerini savunabilirler. Oyunda en çok tercih edilen karakterler arasındadır.
536

Ninja
Ninjalar pusu kurarak saldırabilen profesyonel suikastçilerdir. Hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler. Kendilerini bu yeteneklere adadıkları için, Ninjalar hançer ve yay kullanan usta dövüşçülerdir.
537

Sura
Suralar Kötülük Tohumunu kollarında büyütmeye karar verdiklerinde sihirli güçler kazanan Savaşçılardır. Bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden sihir ile saldırı yapabilirler. Bu yeteneklere olan gereksinimlerinin sonucu olarak, saldırı sihirlerini güçlendirebilirler ya da ek destek büyüleri kazanabilirler.
538

Şaman
Şamanlar zekidirler ve Büyü ve Sihir kullanırlar. Savaşırken ve arkadaşlarına destek olurlarken, onların mistik güçleri çok etkilidir. Bu yeteneklerdeki uzmanlıkları sayesinde, bir Şaman saldırıların gücünü artırabilir ya da iyileştirme ve destek büyülerini güçlendirebilir.
539

Lycan
Lycanlar, iri yarı kurt yaratıklardır. Çaresi olmayan bir virüse yakalanıp insan görünümlerini kaybederek yaratıklara dönüşmüşler. Tükenmeyen güçleri ve gelişmiş içgüdüleri sayesinde muazzam yakın dövüşcülerdir. Kavgadan kaçmazlar. Daima cephede olmak isterler. Ağır silah kullanmayıp,Ninjalar gibi hızlıdırlar.
540

541

Birde buraya şu videoyu bırakayım :)

Konsol.Artz

Minecraft Türk
Esklilerin oyunu hala daha oynıyan var ben sevmem ama büyük bir kitlesi var tebrikler güzel bir anlatım olmuş

iKaanStrafe

Sanma ki yaşıyorum..
Gerçekten çok eski bir oyun ama hala sevenleri var ve oynuyorlar ama ben hiç oynamadım oynamayıda düşünmüyorum gerçekten.​