MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MineWorkTR 2017 Faction Plugin Paketi V1.3 1.8.8 GÜNCELLENDİ! (bertek41 / IrfanDmn)

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Umut William

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi
Herkese Merhaba Arkadaşlar! Bugün Sizlere minecraftturk'Nin Faction Plugin Paketini Tanıtacağım.
Lütfen Paket Konusunu Tamamen Okumadan Paketi Yükleyip Kullanmayanız.
Olacak Hatalardan Sorumlu Değilim.
BzdJlv.png

İrfan Duman / IrfanMW (Paketi Yapıp Geliştiren)
Yasin Subaşı / YasinSubasi @bertek41 (Paketin ortak yapımcısı)
Ümithan Bozkurt / J3tblue @KansızKurt (Resimlerde Yardımcı Olan)
Ve bir çok kişi <3
Z3qvGZ.png

Java 8 Gerektirmektedir. Yoksa Plugin Paketi Hata Verir.
Spigot 1.8.8 Sürümü İçin Hazırlanmıştır. 1.9 1.10 1.11 Girişleri Açıktır.
Önceki IrfanMW Paketimde Gelen Hataların Hepsini Kontrol Ettim Benden Kaynaklanmıyordu. Yinede Her şeyi Kontrol Ettim Tüm Hata Ve Bugları Kapattım. Yönetim Ekibi Ve Ortağım Şahittir.

LyXb9b.png

Evet Her Zaman ki Gibi Taglardan Başlayalım.
LyXb6o.png

1L3J8G.png

kbaO4v.png

ojaOGq.png

qbaG6V.png

Bug Koruması. Çoğu Açıklar Kapalıdır.
yEv0yM.png

Animasyonlu Tab Ve Adınızın Kenarında Yazan Harfler.
1L3J9b.png

Adınızın Yanında Yazan Harfler Bulunduğunuz Rütbenin İlk Harfinden Alınmıştır. Mesela Adminsen [A] IrfanMW, Efsaneysen [E] IrfanMW Gibi Gerçekten Göz Dolduruyor. Aynı Şey Skin Üstünüzde Çıkan Yazıdada Oluyor.
aLaYqR.png

Yer Temizleme Mesajı
X0j6Wo.png

Sohbet Temizleme Mesajı
O05DJ5.png

Tablomuz
LyXDo1.png

Vip Efektlerini Burdan Seçebiliyoruz. Tüm Bilgiler Yazıyor Zaten.
z31M26.png

Sandık. 3 Türlü Sandık Var: NarinSandik(Para Kasası), SansliSandik(Eşya Kasası), Obsidyen Kasası.
Almak İçin: /Crate GiveCrate IrfanDmn NarinSandik Yalnız Büyük Küçük Harf Önemlidir. Yoksa Vermez. Anahtarınıda Şöyle Alırsınız: /crate givekey <isim> <kasatipi> <sayı>.
/crate givekey IrfanDmn SansliSandik 1 gibi.
CustomCrates Bu Arada Pluginin Adı. Configde Anahtarların Yazı Biçimi Yazıyor Zaten Anladınız Siz.

ŞanslıSANDIK

pnDyrm.png

NarinSANDIK
k6D4VA.png

Kit Menüsü
vblP8z.png

Arkadaşlar Vipler Dışında Normal Rütbelerde Blopa Dönüşme Ve Envantere Gelme Açıktır.
Viplerde 3üde Açık Yani Demir Block Kırdığınızda Demir Gelir Yani Kazmada ki Servete göre gelir.
aLaYMQ.png

Savaşa Girdiğinizde Altta Sayaç Çıkar. Gerçekten Çok Modern Gösteriyor Sunucuyu :)
yEvq5k.png

Göz Yormayan Duyurular.
5g3ygd.png

Lapis Kazarken Düşen Özel Eşyalar.
j8a68D.png

Jobs Eklentisi Eklidir.
j8a6WD.png

Kazdığınızda Ne Kadar Kazandığınızla Alakalı SubTittle Çıkıyor Yada Level Atladığınızda Tebrikler İşinde 3 Level Oldun Gibi SubTittle Çıkıyor Gerçekten Modern Katıyor Sunuculara :) Birde Girdiğiniz Meslek Sohbete Yazdığınızda Çıkıyor Yukarıda Görmüşsünüzdür.
bra6LG.png

Sunucuda 10 Tane Görev Vardır İstediğinize Girebilirsiniz.
V0GDDy.png

Oduncu Görevine Girmiştim Örnek Olsun Diye

gqD6Pb.png

Kazdığınızda Bilgilendirme Amaçlı Ekranda SubTittle Çıkar Ayrıyeten Görev Menüsünün Sağ Altında Görev Durum Var Orayada Tıklarsanız Bilgilendirilirsiniz.
01azrV.png

Rütbe Bilgisi Ve Rütbelere Gelelim
ZZa3zz.png

W0yD8q.png

Rütbe Listesi
JaMDNq.png

Rütbedeyken Söyleyelim 3 Rütbe Atladığınızda 1 Kalp Artar Arkadaşlar. Bunu Opken Çektiğimiz İçin :D Yani Şöyle Caylak Oyuncu Tecrubeliyken Kalpler Normal 10 tane Uzman olunca 11 tane kalp oluyor Uzman Usta Ustad 11 Kalp Soyluda 12 Kalp Oluyor Anladınız Siz.
r3a1aM.png

Warp Listemiz. Bunu MineWorkTR Diye Editlemişim Yanlışıkla :D Kusura Bakmayın. Normalde MC-TR nin Paketi MWTR Eski Sunucum Olduğu İçin Alışkanlık İşte.
01azX9.png

Vip 4 Tanedir. Vip, MegaVip, UltraVip, MC-TRVip. Bloklara Tıklarsanız Kitlerinden Ne Çıkacağı Gözükür.
LyXD5j.png

nRal30.png

kba65D.png

Trails Var Viplere Özel. Bu Parçaçık İçin Mesela Kanatlısı Böyle
Komutu /trails .
nRalBM.png

M0bDm1.png

Ticaret İçin /Ticaret Yazın Bilgileri Yazıyor Zaten Kitapta Buda Gerçekten Renk Katan Bir Eklenti.
ojaVvX.png

Ölünce Mezarınız Çıkar Arkadaşlar Aman Ölmeyin :D
5g3y55.png

Tps
ld8ZnQ.png

Pakette Hayvan Var Arkadaşlar. Gerçekten Kapsamlı Bir Eklenti.
1L3Ez5.png

Buda Hayvan Listesi
2rRaDd.png

Arkadaşlar Masum Hayvanlara Saldırırsanız Onlarda Size Saldırır.
ld8ZJg.png

Sol Alta Bakarsanız Görürsünüz İnek Öldürdü Beni İnek Yani :D
W0yDlP.png

Sunucumuzda CoinFlip Vardır Csgo daki Gibi 1VS1 Para Kapışması
O05v2P.png

nRaQYR.png

O05vJP.png

Silahda Var Arkadaşlar Silah Eklentisini Eksik Etmedim. /shot Yazarsanız Komutları Gelir.
5g3aRA.png

gqDr4Q.png

DPrYEy.png

vbl6mD.png

Viplerin Envanteri 2 Sayfadır. Viplere Özeldir.
4P3ja7.png

69EaG3.png

Süreli Vip. Komut Oluşturma Yazıyor Zaten Siz Sadece O Kod Geldikten Sonra /Usekey <kod> Yazcaksınız Ondan Sonrasını Plugine Bırakın :D
4P3pop.png

En babalar sıralaması :D
ODlYQQ.png

@Hai

v1.0
v1.1

v1.2
v1.3 isim değişti.
(V1.1'de bir kaç gereksiz eklentiden kurtulduk, Animatednames, FeatherBoard, ChestMaster(değiştirildi), Skript, ProtocolLib, HeadDrops ve bir sürü eklentinin sorunu çözüldü artık gönül rahatlığıyla kullanılabilir. İçine spigot.jar da koydum. )
(V1.2'de SkinsRestorer hatası, Leaderheads hatası, Essentials mesaj hatası, Revenge mesaj hatası ve önemli bir eklenti olan AnimatedNames sorununu çözdüm. Priority sıralamasını ise en yüksek rütbeden en düşük rütbeye dizdim [Katliamcıdan Caylağa, Çaylaktan sonra VIP'den Kurucuya.]. Biraz garip bir sıralama olmuş olabilir :D configden düzenleyebilirsiniz. En düşük verdiğiniz değer en sona gidiyor. Bir de tüm eklentileri güncelledim.)

Teşekkür ediyorum.

bende böyle plugin paketi arıyordum Umut Willlam çok teşekkürler iyki'de discordtan bana linki attın
<3

Efsanee Palet Olmuş 2020 Den Geldim Butun Arkadaşlarım Çok Beğendi Bu Paket Sayesınde Efsane Server Acıcam Cok Sagol