MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Minecraft Türk v0.3 Güncellemesi 10.06.2019

C

Celil

Guest
Konu Sahibi
Minecraft Türk v3 Güncellemesi
Merhaba değerli Minecraft Türk üyeleri ve ziyaretçileri sitemizde bir takım değişikliklere gittik. Bunlar hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum ve konu sonunda size bir süprizim var :)

Kategoriler üzerinde güzel bir değişime gittik, bu değişiklikle kategoriler tamamen değişti artık daha düzenli bir halde.
• Daha hoş bir görüntü için kategori yanlarına ikonlar eklendi.
• Eski basit tema yerine güncel Minecraft Türk Modern teması aktif edildi.
• Reklamlar kaldırıldı, eski sayfanın bir çok yerinde dolanan reklamların hepsi kaldırıldı.
• Daha hızlı bir site için Hosting değiştirildi. Artık farklı bir hostingde barınıyoruz, her şey sizler için daha hızlı bir site için bunu yapmamız gerekiyordu.
• Konu ön ekleri bulunmuyordu sizler için konu başlıklarının daha belirgin anlaşılır olabilmesi için yeni ön ekler getirdik.
• Gold Üye rankı getirildi.

Evet konunun sonunda sürprizim var demiştim :)
Bu konunun altına yorum atan herkese 1 haftalık Gold Üye rankı hediye ediyoruz!
Yorumlarınızda forumumuzda neleri beğenip neleri beğenmediğinizi yazmanızı istiyoruz...

İyi forumlar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çekiliş yaparsa güzel olmaz mı :D