MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı
C

Celil

Guest
Konu Sahibi
Minecraft Story Modu Nedir?
Minecraft Hikaye Modu, Minecraft Story Mode, Minecraft Story Mod, Minecraft Hikayesi, Minecraft Türk, Minecraft Türkiye, Minecraft Story Mod Türkçe, Minecraft Türkçe, Minecraft Story Mod Android, Minecraft Story Mod indir, Minecraft indir, Minecraft Story Modu Satın Al, Minecraft Story Modu İndirme, Minecraft Hikaye Mod İndir...

Minecraft: Story Mode, Telltale Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bölümlerden oluşan üstüne getir ve tıkla grafik macera oyunudur, 3D Blok Piksel oyunu olan Minecraft'a dayalıdır.

Minecraft: Story Mode, SİZ'in yıldızı olduğunuz en sevdiğiniz oyuna dayalı oynanabilir bir televizyon programı gibi ve seçimleriniz ve eylemleriniz hikayenin nasıl devam ettiğine karar veriyor!

Minecraft Story Mod Nasıl Satın Alınır? Minecraft Story Modu Nasıl İndirilir?
Minecraft Hikaye modunu Steam, Nintendo, PS4, Xbox One gibi platformlardan satın alabilirsiniz.

Detaylı bilgiye Telltale Games'in sayfasından ulaşabilirsiniz!

C

Calientesmo

Guest
Konu Sahibi
Hiç oynamamıştım, bugün oynacağım eline sağlık.

iKaanStrafe

Sanma ki yaşıyorum..
Hiç oynamadım belki bir gün oynarım..

GodlyPain

Kırıktaş çok yararlı!
Oynamayı İsterdim, Eğlenceli Görünüyor :)

OmerTurkes

Heliosnw.batihost.net / Çok Yakında Sizlerle...
Hiç oynamadım ama gerçekten güzel görünüyor en kısa sürede oynamayı düşünüyorum

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Bilmeyenler için harikulade bir konu repleyimde üste çıksın .d

Rloon

Rloon X Rloon
Hikaye modu çok gereksiz bir mantığa dayalı gerçek Minecraft ile ilgisi olmayan saçma bir proje . Oynamanızı tavsiye etmiyorum.

Oynamayanlara tavsiye ederim.Ben 3-4 Kes bitirdim aşırı sarıyor. Bütün hikayeyi ezbere biliyorum ve hikaye gerçekten güzel yazılmış.