MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı
C

Celil

Guest
abi o linkde giriş yap veya kaydol gibi bişe yazıyo yazıyı da okudum ama o link farklı bir link ne yapacağımı söyler misiniz
belkide benim hatam ben premium nasıl alınır ne yapılır vesaire hiç bilmediğim için belki ben hatalıyımdır ama yardımcı olursanız sevinirim

Şuan o sayfada giriş yaptıktan sonra linkin değişmesi lazım. Ona tıklıyorsun orada epostalar ve şifreler var
listenin ortasına in, oradan bir hesabı dene.

Çok guzel bir konu paylaşımı teşekkürler.
Ancak şöyle bir durum var zar zor bi şekilde birini buluyorsun egiriyorsun oynuyorsun ertesi gün aynı hesaba girmeye çalıtıgında hesabın şifresi değişmiş olarak gözüküyor. Buradan buldugumuz hesaplada ben sitesine girip değiştiremiyorum şifreyiş yok kopeğinin adı annesinin adı vs soruyor. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda teşekkürkler. Elinize sağlık.

E-posta : [email protected]

C

Celil

Guest
Çok guzel bir konu paylaşımı teşekkürler.
Ancak şöyle bir durum var zar zor bi şekilde birini buluyorsun egiriyorsun oynuyorsun ertesi gün aynı hesaba girmeye çalıtıgında hesabın şifresi değişmiş olarak gözüküyor. Buradan buldugumuz hesaplada ben sitesine girip değiştiremiyorum şifreyiş yok kopeğinin adı annesinin adı vs soruyor. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda teşekkürkler. Elinize sağlık.

E-posta : [email protected]

Merhaba dostum listenin aşağısına baya in oradaki tüm hesaplar çalışır durumda.
Maalesef hesapların şifresi değiştirilmiyor.

valla yaklaşık 200 tane denedim bi tane bulamadım bana da bi hesap atarsanız sevinirim

Son düzenleme:
Merhabalar,ben ilkinde direkt buldum çalışan hesap.

Moderatör tarafında düzenlendi:
C

Celil

Guest
banada bir tane atarmısın kardeşim [email protected]
Dostum giilmiyo lutfen yenilemisiniz :) Teşekkuler
Merhabalar,ben çoğunu denedim ama hiçbirine giremedim. bir tane [email protected] a atar mısınız? atan arkadaşımız için çok teşekkürler.
bir sürrü denedim hiçbiri olmadı

Çıkan sayfanın lütfen aşağısına baya inin oradaki hesaplar %100 çalışmakta.